Житомирські активісти пікетують ОДА, вимагаючі зустрічі з Кропачовим

Житомирські активісти пікетують ОДА, вимагаючі зустрічі з Кропачовим
Житомирські активісти пікетують ОДА, вимагаючі зустрічі з Кропачовим
Сьогодні під стінами Житомирської облдержадміністрації зібралися громадські активісти, які вимагають зустрічі з Дмитром Кропачовим.

«Щойно мені Вячеслав Печененко (начальник ГУНП у Житомирській області) повідомив, що на вулиці відбуваються певні події. І люди хочуть побачити Кропачова. Вони хочуть зайти в сесійну залу», — сказав Володимир Ширма.

До трибуни підійшов громадський діяч, лідер української партії «Братство» Дмитро Корчинський та звернувся до депутатів та повідомив, що люди на вулиці розпилюють газ.

«Активісти труять газом житомирян та гостей міста, хочуть познайомитися з депутатом. Я знаю, що його тут немає. Я звертаюся до вас, щоб ви спонукали правоохоронні органи, суди, щоб ця людина була в тюрмі, а не в цій залі, чи задала сесію», — сказав Дмитро Корчинський.

Фатальна ДТП з Дмитром Кропачовим сталася 24 листопада близько 19.30 на 5 км автодороги Житомир-Чернівці, у с. Тетерівці. Водій на смерть збив пішохода, 60-річну місцеву жительку, яка йшла по нерегульованому пішохідному переходу на неосвітленій ділянці дороги.

За словами активістів, наразі Кропачову навіть не пред’явлене звинувачення у справі про смертельне ДТП. Депутат проходить у справі про аварію у якості свідка.

Нагадаємо, сьогодні перед початком чергової сесії Житомирської міськради 7 лютого кілька десятків людей прийшли з плакатами до міськради

Джерело статті: Перший Житомирський

Джерело статті: “https://zhitomir-online.com/podiyi/78788-zhytomyrski-aktyvisty-piketuyut-oda-vymagayuchi-zustrichi-z-kropachovym.html” Об этом сообщает РЕЗОНАНАС со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя